• نشــانــی
    بزرگراه یادگار امام شمال، خروجی ایثارگران شمالی بلوار امامزاده، روبروی خیابان تبرک، پلاک 64
  • ساعت کاری
    همه روزه 9 صبح تا 9 شب
  • ایمیل
    info@tvservic.com

05 سپتامبر

چرا صفحه نمایش تلویزیون کم نور شده است؟

برخی از مشکلات تلویزیون آنقدر پیچیده و مشکل است که برای رفع مشکل حتما نیاز به تعمیرکار دارید که مجموعه ی تی وی سرویس تعمیرات تلویزیون LED سونی، همچنین تعمیرات تلویزیون LCD را انجام می دهد. به این مجموعه برای تعمیر تمام مدل های تلویزیون اعتماد کنید.
دلیل رایج کم نور شدن صفحه نمایش، روشن ماندن تلویزیون در طولانی مدت است.
قبل از اقدام به باز کردن تلویزیون و تعمیر تلویزیون ال ای دی و ال سی دی وارد تنظیمات شوید و نور صفحه را بررسی کنید و اگر نور صفحه در حالت نرمال قرار داشت و باز هم احساس کم بودن نور داشتید احتمالا مشکل از فسفر موجود در تلویزیون است. این فسفرها، پس از استفاده ی چندین ساله از تلویزیون دچار کاهش کیفیت می شوند.

چرا تلویزیون روشن نمی شود؟

مشکل روشن نشدن تلویزیون در اثر اختلالات سخت افزاری و یا تداخلات قطعات داخلی تلویزیونی به وجود می آید. اولین بررسی که باید انجام دهید توجه به کابل اتصالی به منبع تغذیه است که سالم بودن این قطعه مهم است و در بیشتر مواقع دلیل روشن نشدن تلویزیون اختلال در همین مورد است. در برخی مواقع دلیل روشن نشدن تلویزیون فرسودگی قطعات داخلی گوناگونی چون مین برد و یا برد پاور می باشد.
در سری مقالات مجموعه ی تی وی سرویس به بررسی برخی از مشکلات تلویزیون پرداخته ایم که با مطالعه ی آن ها اطلاعاتتان بالا می رود.

عوامل اثر گذار بر هزینه تعمیر

عوامل مختلفی بر روی هزینه تعمیر تلویزیون تاثیر می گذارد که شامل برند تلویزیون مورد نظر شما، قطعات ایراد پیدا کرده، تعمیرگاه مورد نظر، هزینه ی مشاوره تعمیر و غیره می شود. برای مثال با خراب شدن قطعات خارجی به دلیل گران بودن دلار، خریدن آن ها نیازمند هزینه ی بالایی است یا اگر با تعمیرگاهی کار کنید که هزینه تعمیر بالایی دارد میانگین هزینه ی تعمیر تلویزیون شما نسبت به بقیه بالاتر می شود.

تماس با ما
صفحه اینستاگرام
کانال تلگرام ما
از ما بپرسید
09126330209
X
زمان پاسخ گویی 9:30 الی 17:30
فرم درخواست تعمیر