• نشــانــی
    بزرگراه یادگار امام شمال، خروجی ایثارگران شمالی بلوار امامزاده، روبروی خیابان تبرک، پلاک 64
  • ساعت کاری
    همه روزه 9 صبح تا 9 شب
  • ایمیل
    info@tvservic.com

31 آگوست

تعمیر مقاومت تلویزیون

مجموعه ی بزرگ تی وی سرویس در تلاش است تا مقالات مرتبط با تمام مشکلات تلویزیون را برای شما بیان کند. این مجموعه تمام خدمات تعمیرات تلویزیون LED و همچنین تعمیرات تلویزیون LCD را انجام می دهد. در این مقاله با مقاومت تلویزیون آشنا می شوید.
مقاومت یکی از قطعات داخلی تلویزیون است. این قطعه در مقابل عبور جریان الکتریکی از خود مقاومت می کند و واحد اندازه گیری مقاومت اهم می باشد.

نقص مقاومت

ممکن است مقاومت تلویزیون شما خراب شود به طوری که اندازه ی اهمی آن کم یا زیاد شود.
از سوی دیگر ممکن است در مدار خود به خوبی کار نکرده و دچار قطعی شود در این صورت احتمال سوختن مقاومت به شدت افزایش پیدا می کند. اگر این قطعه دچار مشکل شود باید تعویض گردد. هنگام تعویض مقاومت دقت شود اهم نمونه جایگزین شده با قطعه اصلی تطابق داشته باشد و از نمونه اورجینال استفاده شود.
اگر هر یک از موارد ذکر شده دقت نشود ممکن است آسیب های جدی تری به تلویزیون شما وارد شود.
با توجه به نکات بیان شده اعتماد به تعمیرگاه حرفه ای اهمیت بالایی دارد، اگر به تعمیر تلویزیون ال ای دی یا ال سی دی احتیاج داشتید حتما با تی وی سرویس تماس بگیرید.

خرابی های مختلف تلویزیون

هر تلویزیون با هر مدلی یک سری ضعف ها و قوت ها دارد که در صورت استفاده ی نادرست از آن خراب می شود. موارد زیر یک سری از رایج ترین مشکلات تلویزیون است که به مجموعه ی ما مراجعه کرده است.
1- تعمیر آب خوردگی تلویزیون
2- تعمیر پرش تصویر در تلویزیون
3- تعمیر افت صدا در تلویزیون
4- تعمیر بک لایت تلویزیون
5- تعمیر شکستگی فلت تلویزیون
6- تعمیر پاور تلویزیون
برای ارتباط با مجموعه ی ما ( تی وی سرویس) با شماره ی 09126330209 تماس بگیرید و از راهنمایی ها و مشاوره های متخصصان ما استفاده کنید.

تماس با ما
صفحه اینستاگرام
کانال تلگرام ما
از ما بپرسید
09126330209
X
زمان پاسخ گویی 9:30 الی 17:30
فرم درخواست تعمیر