• نشــانــی
    بزرگراه یادگار امام شمال، خروجی ایثارگران شمالی بلوار امامزاده، روبروی خیابان تبرک، پلاک 64
  • ساعت کاری
    همه روزه 9 صبح تا 9 شب
  • ایمیل
    info@tvservic.com

11 جولای

خرابی فلت تلویزیون

بروز مشکل در فلت تلویزیون به احتمال بسیار زیاد همزمان با تماس آب با تلویزیون اتفاق می‌افتد.
در حقیقت اصلی ترین مشکلی که با آب خوردگی در تلویزیون ایجاد می شود، خرابی فلت ها می باشد که در زیر کادر جلویی تلویزیون قرار دارند .
هرنوع مایعی به پنل تلویزیون تماس پیدا کند، پین های فلت به احتمال زیاد اتصالی می کنند و موجب خرابی در محل اتصال فلت به برد می شوند.
اگر آسیب در همین حد باشد تعمیر تلویزیون ال ای دی و ال سی دی با ترمیم کردن برد آدرس و بخش آب خورده فلت انجام می گیرد، ولی اگر آسیب جدی به فلت ها وارد شده باشد تعمیر تلویزیون ال سی دی و ال ای دی دیگر امکان پذیر نبوده و تنها راه آن تعویض فلت است.

تعویض فلت تلویزیون

همان طور که ذکر شد درصورت عدم امکان تعمیر فلت، بایستی به تعویض آن اقدام نمایید.
فلت های به کار رفته در پنل تلویزیون در اصل قطعه ها و نوارهایی نرم و منعطف می باشند که وظیفه منتقل نمودن تصویر از برد آدرس به پنل را به عهده دارند.
بر روی هر کدام از این فلت ها یک عدد آی سی جهت پردازش پایانی تصاویر و منتقل نمودن آن به پنل تلویزیون موجود است.
ایرادی که در فلت به وجود می آید این احتمال است که شاید خط های ارتباطی تشکیل شده روی سطح این فلت ها، که به شکل خط هایی گرافیکی هستند، به موجب عبور جریان بالا از میان بروند.
در این صورت تنها روش ممکن برای تعمیرات تلویزیون LED و رفع مشکلات به وجود آمده در آن تعویض نمودن فلت تلویزیون است و همانطور که ذکر شد این خرابی و بالا رفتن جریان ورودی اکثرا به علت برخورد مایعات با پنل و فلت تلویزیون که رسانا نیز هستند می باشد.
بنابر این در نگهداری از تلویزیون به این نکته کاملا توجه نمایید.

پرسنل مجرب و کارآزموده تی وی سرویس آماده ارائه هر گونه خدمات در زمینه تعمیر تلویزیون ال ای دی و نیز تعمیر تلویزیون ال سی دی با مطلوب ترین قیمت ها می باشد.

تماس با ما
صفحه اینستاگرام
کانال تلگرام ما
از ما بپرسید
09126330209
X
زمان پاسخ گویی 9:30 الی 17:30
فرم درخواست تعمیر