• نشــانــی
    بزرگراه یادگار امام شمال، خروجی ایثارگران شمالی بلوار امامزاده، روبروی خیابان تبرک، پلاک 64
  • ساعت کاری
    همه روزه 9 صبح تا 9 شب
  • ایمیل
    info@tvservic.com

06 آوریل

تعمیر فلت تلویزیون

خیلی از خرابی های تلویزیون به دلیل خرابی فلت است و برای رفع این خرابی تنها کاری که از دست شما بر می آید اطلاع به نمایندگی های تعمیرات تلویزیون LED و یا تعمیرگاه ها و مراکز سیار تعمیر تلویزیون ال سی دی است. در صورت خرابی تلویزیون مجموعه ی ما یعنی تی وی سرویس را فراموش نکنید.

معرفی تی وی سرویس

این مجموعه از تعداد بسیار زیادی کارمندان و کارکنان مجرب و زبده تشکیل شده است که همگی دوره های مخصوص به تعمیرات تلویزیون را سپری کرده اند و به راحتی در زمانی اندک مشکل تلویزیون منزلتان را رفع می کنند. تخصص این مجموعه بیشتر در تعمیر تلویزیون ال سی دی همراه با انواع مدل های قدیم و جدید آن و تعمیرات تلویزیون LED می باشد.

رایج ترین علت تعمیر فلت تلویزیون

یکی از علل به وجود آورنده اشکال در فلت تلویزیون آب خوردگی این بخش از دستگاه است. شاید برای هر کسی اتفاق افتاده باشد که با یک بارش باران شدید آب از قسمت زیر پنجره وارد خانه شده و از آن جایی که به دلیل متراژ کم منازل بیشتر تلویزیون ها در کنار پنجره ها هستند، آب باران ناخواسته وارد تلویزیون شود.

همانطور که می دانید آب یک مایع رسانا است و با ورود مایعات به این بخش از دستگاه پین های فلت انتقال دهنده اطلاعات تصویر، که در زیر قاب و سطح جلویی تلویزیون نصب شده است، دچار اتصالی می ‌شود و فعالیت این بخش را دچار مشکل می ‌کند. در شرایطی که خرابی به وجود آمده در فلت های تلویزیون به همین میزان باقی مانده باشد و قسمت های دیگر آن را خراب نکرده باشد، تعمیر آن با ترمیم برد آدرس و فلت های آب خورده امکان ‌پذیر خواهد بود.

اما در غیر این شرایط، یعنی زمانی که خرابی پیش آمده به بخش‌ های بعدی سرایت کرده باشد و منجر به خرابی خود فلت، خطوط ارتباطی فلت و آی سی پردازنده شود، تعمیر کردن این تلویزیون دیگر امکان ‌پذیر نمی باشد و تنها راه باقی مانده تعویض فلت های پنل تلویزیون LED و LCD است.

تماس با ما
صفحه اینستاگرام
کانال تلگرام ما
از ما بپرسید
09126330209
X
زمان پاسخ گویی 9:30 الی 17:30
فرم درخواست تعمیر