• نشــانــی
    بزرگراه یادگار امام شمال، خروجی ایثارگران شمالی بلوار امامزاده، روبروی خیابان تبرک، پلاک 64
  • ساعت کاری
    همه روزه 9 صبح تا 9 شب
  • ایمیل
    info@tvservic.com

09 مارس

رفع مشکل صدای تلویزیون

صدای تلویزیونتان به مشکل خورده است؟ برای رفع این مشکل با گروه تعمیر تلویزیون تی وی سرویس همراه باشید این مجموعه تمام خدمات تعمیرات تلویزیون LED و LCD را انجام می دهد.
اصلی و مهم ‌ترین علت بروز اشکال در صدای تلویزیون، وجود ایراد در بخش مین برد دستگاه است. در صورتی که امکان تعمیر این قطعه و تعمیر صدای تلویزیون، وجود نداشته باشد، پس از کسب اجازه از صاحب تلویزیون و انجام هماهنگی های مورد نیاز، مین برد دستگاه مورد نظر با توجه به مدل آن تعویض می شود. در صورتی که بررسی های کارشناسان ما در مرکز تعمیر تلویزیون درستی عملکرد مین برد را تأیید نمایند، سایر قطعات دستگاه نظیر پاور، بلندگو و … مورد آزمایش قرار می گیرند تا در صورت نیاز تعمیر و یا تعویض شوند.

اصلی‌ ترین مشکل صدا

جالب است بدانید که خوشبختانه بیشتر مشکلات پیش آمده در بخش صدای تلویزیون با اندکی دستکاری قابل رفع هستند و چندان جدی به شمار نمی‌ آیند. همانگونه که گفته شد، اصلی‌ ترین علت بروز اشکال در صدای تلویزیون، وجود ایراد در بخش مین برد دستگاه است.

بهم ریختگی تنظیمات صوتی

گاهی دستکاری های ناخواسته و بدون آگاهی تنظیمات تلویزیون ها، ممکن است باعث ایجاد مشکل در صدای تلویزیون شود. با بروز این مشکلات سریعا با مجموعه های تعمیر تلویزیون تماس نگیرید و قبل از آن کمی سرچ و جستجو در مورد تنظیمات تلویزیونتان کنید البته اگر با زبان تلویزیون آشنایی نداشته باشید و اقدام به تغییر تنظمات مختلف آن نمایید، کار را برایتان دشوارتر می کند. برای رفع این مشکل اگر زبان دستگاه شما برایتان قابل درک است و یا دارای زبان فارسی می باشد، به منوی تنظیمات رفته و زبانه صدا را که معمولاً با تصویر بلندگو نمایش داده می شود بازکنید. در این این جا شما می توانید تمامی تنظیمات مربوطه را اعمال کنید و مشکل دستگاهتان را رفع نمایید.

تماس با ما
صفحه اینستاگرام
کانال تلگرام ما
از ما بپرسید
09126330209
X
زمان پاسخ گویی 9:30 الی 17:30
فرم درخواست تعمیر