• نشــانــی
    بزرگراه یادگار امام شمال، خروجی ایثارگران شمالی بلوار امامزاده، روبروی خیابان تبرک، پلاک 64
  • ساعت کاری
    همه روزه 9 صبح تا 9 شب
  • ایمیل
    info@tvservic.com

29 فوریه

تعمیر آب خوردگی تلویزیون

تا به حال به تلویزیونتان آب داده اید؟ شاید تشنه باشد…
به دور از مزاح، ممکن است این اتفاق در هر شرایط و هر زمانی برای شما پیش بیاید که در این صورت شما باید آگاهی کامل داشته باشید و بدانید که با مواجه با این بحران چه کارهایی باید انجام دهید. اگر بر روی تلویزیونتان آب ریخت بعد از اقدامات اولیه با متخصصین تعمیر تلویزیون تماس بگیرید. مجموعه ی تعمیر تلویزیون تی وی سرویس بزرگ ترین نمایندگی تعمیرات تلویزیون می باشد. به منظور تعمیر تلویزیون ال ای دی و یا ال سی دی با ما تماس بگیرید.

اقدامات اولیه در صورت آب خوردگی تلویزیون

1-بلافاصله برق تلویزیون را قطع کنید: با قطع کردن برق جریان برق در مدارات داخلی تلویزیون قطع شده و احتمال اتصالی داخل مدارات و آسیب به بردهای تلویزیون را کاهش می یابد.

2-تا می توانید آب روی تلویزیون را پاک کنید: با پاک کردن آب روی تلویزیون میزان کمتری آب به داخل تلویزیون نفوذ خواهد کرد و میزان خسارت را کاهش می دهد. دقت کنید هرگز با باز کردن تلویزیون سعی نکنید آب را از داخل آن پاک کنید.

3- تلویزیون را برعکس کنید: درصورتی که آب خوردگی حین پاک کردن با مایع ایجاد شده است با سر و ته کردن تلویزیون قطرات آب از اتصالات فلت پنل دور می گردد و خسارت به حداقل می رسد.

4-تلویزیون را در شرایطی قرار دهید که بخار شدن آب تسریع شود: با قرار دادن تلویزیون در محل گرم یا در مقابل باد یا در هر شرایطی که بخار شدن آب تسریع گردد می توانید خسارت را کم کنید.

5-تلویزیون را حداقل تا 24 ساعت به برق نزنید: در صورت مواجه شدن با این مسئله حتما با تعمیرکاران و افراد کاربلد تماس بگیرید. یکی از این مجموعه ها تی وی سرویس است که به مسائل و مشکلات شما رسیدگی می کند.

تماس با ما
صفحه اینستاگرام
کانال تلگرام ما
از ما بپرسید
09126330209
X
زمان پاسخ گویی 9:30 الی 17:30
فرم درخواست تعمیر