• نشــانــی
    بزرگراه یادگار امام شمال، خروجی ایثارگران شمالی بلوار امامزاده، روبروی خیابان تبرک، پلاک 64
  • ساعت کاری
    همه روزه 9 صبح تا 9 شب
  • ایمیل
    info@tvservic.com

23 فوریه

تعمیر پرش تصویر

هر تلویزیونی بعد از مدت ها استفاده دچار مشکل می شود. تعمیر تلویزیون کار هر کسی نیست، تنها کسانی که علم به این کار را دارند قادر به تعمیر تلویزیون هستند. همانطور که می دانید تلویزیون های LED بیشتر از LCD هست به همین دلیل تعمیرات تلویزیون LED رایج تر می باشد.
پرش تصویر یکی از اشکالات نه چندان شایع پیش آمده در بین انواع تلویزیون ها است. با بروز این اشکال، تصویر به نمایش در آمده توسط تلویزیون، یکنواختی و شفافیت خود را از دست می دهد و به نوعی آزار دهنده می شود.

علت پرش تصویر

اگر چه بروز این اشکال دلایل متعددی می ‌تواند داشته باشد، اما معمولا، پرش تصویر تلویزیون و جا به جایی ‌های ناگهانی تصویر بر روی مانیتور تلویزیون، به علت بروز اختلالاتی است که در پنل و ساختار آن صورت گرفته ‌است.
به همین دلیل تشخیص دقیق علت پرش تصویر تلویزیون ال ای دی نیاز به بررسی دقیق پنل دستگاه و تست عملکرد سایر قطعات آن توسط کارشناسان تعمیرات تلویزیون LED دارد. در هر حال، اگر شما که این مقاله را مطالعه می کنید در طول روزهای اخیر متوجه وجود چنین اشکالی در تلویزیون مورد استفاده خود شده ‌اید، بهتر است هرچه سریع تر به مجموعه ی ما مراجعه کنید و یا با ما تماس بگیرید.
شماره تماس تی وی سرویس: 09126330209
آدرس تی وی سرویس: بزرگراه یادگار امام شمال، خروجی ایثارگران شمالی بلوار امامزاده، روبروی خیابان تبرک، پلاک 64

ضعیف شدن پنل تلویزیون

تعمیر تلویزیون ممکن است به دلیل ضعیف شدن پنل تلویزیون باشد. ضعیف شدن پنل و یا ایجاد اختلال در عملکرد آن، از مهم ترین دلایل پرش یا لرزش تصویر تلویزیون است. پنل، اصلی ترین قطعه تلویزیون می باشد و بیش از نیمی از ارزش تلویزیون مربوط به پنل یا صفحه نمایش است. اگر این قسمت دچار مشکل شود، تلویزیون یا تصویر نداشته و یا با قطع و وصل شدن تصویر مواجه می شود. لازم است بدانید که تعویض پنل برای رفع مشکل پرش تصویر تلویزیون می تواند هزینه زیادی در بر داشته باشد.

تماس با ما
صفحه اینستاگرام
کانال تلگرام ما
از ما بپرسید
09126330209
X
زمان پاسخ گویی 9:30 الی 17:30
فرم درخواست تعمیر