• نشــانــی
    بزرگراه یادگار امام شمال، خروجی ایثارگران شمالی بلوار امامزاده، روبروی خیابان تبرک، پلاک 64
  • ساعت کاری
    همه روزه 9 صبح تا 9 شب
  • ایمیل
    info@tvservic.com

13 فوریه

تلویزیون های قدیمی

از سال 1953 بود که تلویزیون های رنگی از راه رسیدند.
در حالی که تکنولوژی تلویزیون های رنگی از دهه 40 میلادی در دسترس بود اما به خاطر مسائل ناشی از جنگ جهانی دوم فرصت توسعه محصولات فراهم نشد.
دلیل این موضوع را باید در کمبود مواد اولیه و نیاز به آلیاژهای متنوع در جنگ جستجو کرد. علاوه بر این کارخانه های متعددی در سراسر جهان درگیر ساخت سلاح بودند.

علت روشن نشدن تلویزیون قدیمی

اگر تلویزیون قدیمی دارید و خراب شده است و یا روشن نمی شود هرگز تعویض نکنید تعمیر تلویزیون بهترین کار است. بیشترین تعداد مراجعه تعمیر تلویزیون قدیمی با ایراد ظاهری روشن نشدن تلویزیون انجام می ‌شود. روشن نشدن تلویزیون های قدیمی به دلایل مختلفی ممکن است اتفاق افتاده باشد:

1- خرابی بخش پاور
2- خرابی در بخش هوریزنتال تلویزیون
3- خرابی در بخش سیستم کنترل تلویزیون
4- دیر روشن شدن تلویزیون یا بد روشن شدن تلویزیون قدیمی
هر زمان و هر مکانی تلویزیون شما خراب شد برای تعمیر تلویزیون تنها کافیست با ما در ارتباط باشید. راه های ارتباط با ما به شرح زیر است.
شماره تماس: 02188273930
آدرس مجموعه: بزرگراه یادگار امام شمال، خروجی ایثارگران شمالی بلوار امامزاده، روبروی خیابان تبرک، پلاک 64

اولین برنامه رنگی

جالب است بدانید که اولین برنامه رنگی در 1954 از شبکه NBC نمایش داده شد. با این حال به دلیل قیمت بالای این تلویزیون ها و کمبود برنامه های رنگی به دلیل هزینه تولید بالا، تا سال 1965 عرضه گسترده این محصول به بازار رخ نداد.
در همین سال برخی شبکه های مهم با هم به توافق رسیدند که از آن به بعد نیمی از برنامه هایشان را رنگی نمایش دهند. یک سال بعد از این توافق اولین شبکه تمام رنگی شروع به کار کرد و در 1972 تمامی شبکه های آمریکایی برنامه های خود را به صورت رنگی پخش نمودند.

تماس با ما
صفحه اینستاگرام
کانال تلگرام ما
از ما بپرسید
09126330209
X
زمان پاسخ گویی 9:30 الی 17:30
فرم درخواست تعمیر