• نشــانــی
    بزرگراه یادگار امام شمال، خروجی ایثارگران شمالی بلوار امامزاده، روبروی خیابان تبرک، پلاک 64
  • ساعت کاری
    همه روزه 9 صبح تا 9 شب
  • ایمیل
    info@tvservic.com

16 ژانویه

بالا رفتن قیمت تلویزیون

به گزارش خبرگزاری فارس برخی از شرکت های خارجی تولید کننده ی تلویزیون شروع به کاهش قیمت برای افزایش علاقه ی مردم به خرید کرده اند اما با این وجود هم فروس محصولات کم شده است و همگی منتظر کاهش چشمگیر آن می باشند.
اگر تلویزیون و لوازم منزلتان به مشکل برخورده است سریعا با نمایندگی ها مراجعه کرده یا با این مراکز تماس بگیرید تا افرادی را برای تعمیر بفرستند مجموعه ی تی وی سرویس هم یکی از مجموعه های تعمیرگاه مجاز تلویزیون است. در صورت نیاز به تعمیرکار حرفه ای و زبده با ما تماس حاصل فرمایید.
شماره تماس: 02144467111
آدرس: بزرگراه یادگار امام شمال، خروجی ایثارگران شمالی بلوار امامزاده، روبروی خیابان تبرک، پلاک 64

گران ترین تلویزیون ها

لیست گران ترین تلویزیون ها بسیار زیاد است که چند ممورد آن را در این بخش بیان می کنیم.
The Titan Zeus – 1
2- C Seed 201
3- سامسونگ UN105S9
4- Keymat’s Yalos Diamond
5 – سامسونگ UA110S9
6 – شارپ LB-1085
7 – پاناسونیک 152-PS

تولید یا مونتاژ؟

با توجه به گفته ی کارشناسان کشور از جمله رئیس اتحادیه کشوری لوازم‌ خانگی گفته است تمامی تلویزیون ‌های ال ‌جی، سامسونگ و سونی ایرانی هستند و خارجی و وارداتی نمی باشند فقط سایزهای بزرگ تلویزیون مثل ۸۴ اینچ در داخل تولید نمی ‌شود و وارداتی می باشند پس به دام افراد سود جو نیفتید. کارشناسان می‌ گویند این برند های خارجی مانند سونی، سامسونگ، ال جی که نام بردید در ایران فقط مونتاژ می ‌شود.
مراقب تلویزیون های خود باشید و در صورت خرابی و مشکل با نمایندگی تعمیرات تلویزیون تی وی سرویس تماس بگیرید این مجموعه یک تعمیرگاه مجاز تلویزیون است که تمام خدمات از جمله تعمیرات تلویزیون ال ای دی یا ال سی دی و غیره را هم انجام می دهند.

تماس با ما
صفحه اینستاگرام
کانال تلگرام ما
از ما بپرسید
09126330209
X
زمان پاسخ گویی 9:30 الی 17:30
فرم درخواست تعمیر