• نشــانــی
    بزرگراه یادگار امام شمال، خروجی ایثارگران شمالی بلوار امامزاده، روبروی خیابان تبرک، پلاک 64
  • ساعت کاری
    همه روزه 9 صبح تا 9 شب
  • ایمیل
    info@tvservic.com

08 ژانویه

جدیدترین تلویزیون

همواره جدیدترین تلویزیون ها دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند و با ظاهری زیباتر وارد بازار می شوند در صورت مواجه شدن با مشکلات فنی و غیره بهتر است با یک مجموعه ی حرفه ای تعمیر تلویزیون تماس گرفته و همکاری کنید.

خصوصیات جدید تلویزیون ها

هر سال شما با خصوصیات جدید رو به رو می شوید به شکلی که برای مثال یکی از تلویزیون های سال 2017 شرکت سونی از پنل IPS استفاده کرده است حال این پنل چیست و چه کاری انجام می دهد بسیار مهم است که شما باید در مورد آن تحقیق کنید. نمایشگر این تلویزیون از نوع LED است که بسیار شفاف و باریک ساخته شده است. رزولوشن این تلویزیون 4K است که بالاترین رزولوشن روز می باشد. تلویزیون های امروزی از سیستم عامل اندروید برخوردار هستند که امکانات هوشمند بسیار زیادی دارند. تلویزیون های نوین از کنتراست خیلی بالا و قابلیت HDR برخوردار می باشند که موجب می شود تصاویر را به صورت واضح و واقعی تر و با تمام جزئیات نمایش دهد و برخی از این تلویزیون ها دارای عینک می باشند که تماشای فیلم را راحت می کند.

خرابی تلویزیون

خرابی تلویزیون های جدید بر خلاف قدیمی ها خیلی راحت نیست و حرفه ای تر می باشد بنابر این به افراد زبده و کاربلد نیاز است و باید از قطعات گران قیمت تر و هوشمندتر استفاده شود. در صورت مواجه شدن با خرابی تلویزیون با مجموعه ی تی وی سرویس تماس بگیرید تا بهترین تعمیرکاران برای تعمیر تلویزیون ال سی دی و ال ای دی را برای شما بفرستیم. همواره به خاطر داشته باشید تعمیر تلویزیون با تی وی سرویس. راه های ارتباطی با مجموعه ی تی وی سرویس به شرح زیر است که:
آدرس: بزرگراه یادگار امام شمال، خروجی ایثارگران شمالی بلوار امامزاده، روبروی خیابان تبرک، پلاک 64
شماره تماس: 02144467111

تماس با ما
صفحه اینستاگرام
کانال تلگرام ما
از ما بپرسید
09126330209
X
زمان پاسخ گویی 9:30 الی 17:30
فرم درخواست تعمیر