• نشــانــی
    بزرگراه یادگار امام شمال، خروجی ایثارگران شمالی بلوار امامزاده، روبروی خیابان تبرک، پلاک 64
  • ساعت کاری
    همه روزه 9 صبح تا 9 شب
  • ایمیل
    info@tvservic.com

16 دسامبر

تلویزیون گارانتی دار

زمانی که شما تلویزیونی را با گارانتی خریداری می کنید باید هزینه ای جداگانه برای گارانتی آن پرداخت نمایید که باعث افزایش هزینه تلویزیون شما می شود.
زیرا شرکت ها برای ارائه گارانتی هزینه ی اضافی دریافت می نمایند و از این رو برای اطمینان بیشتر خریداران شاهد فروش یک دستگاه با قیمت بیشتر در مقایسه با نسخه بدون گارانتی بود.
اما تلویزیونی که بدون گارانتی باشد حدودا 10 تا 20 درصد قیمت کمتری دارد که این موضوع می تواند برای خریدار بسیار مهم باشد و از آن جایی که موضوع قیمت یکی از مهم ترین موارد در هنگام خرید تلویزیون است خریدار با قیمت کمتر مجاب به خرید می شود تا همان مدل بدون گارانتی را خریداری نماید هرچند که می داند هزینه ی تعمیرات برعهده ی خودش است.


مدلی که گارانتی دارد نمی تواند خیلی برای خریدار چشمگیر باشد زیرا معتقد است شرکت ها با گارانتی خدمات خاصی مثل تعمیرات تلویزیون ال سی دی ارائه نمی کنند و عمدتا تنها هزینه بیشتری را بر دوش خریداران تلویزیون های پرمصرف می گذارند.
اما این تصور مردم اشتباه می باشد زیرا تلویزیونی که از گارانتی استفاده می کند در واقع یک تضمینی برای خریدار به حساب می آید و خدماتی را هم که قبل از خرید کالا به خریدار اعلام می کنند ، به مشتری ارائه می دهند. اگر به دنبال خرید یک تلویزیون خوب و با کیفیت هستید بهتر است تلویزیون را همراه با گارانتی و ضمانت کالا تحویل بگیرید.

پیشنهاد خوب

اگر به دنبال تعمیرگاه مجاز تلویزیون برای انجام تعمیرات تلویزیون ال ای دی هستید، تی وی سرویس یکی از بهترین تعمیرگاه های تلویزیون در سراسر کشور می باشد. برای ارتباط با مجموعه ی تی وی سرویس بهتر است با شماره ی 09126330209 تماس حاصل فرمایید.
آدرس مجموعه ی تی وی سرویس: بزرگراه یادگار امام شمال، خروجی ایثارگران شمالی بلوار امامزاده، روبروی خیابان تبرک، پلاک 64

تماس با ما
صفحه اینستاگرام
کانال تلگرام ما
از ما بپرسید
09126330209
X
زمان پاسخ گویی 9:30 الی 17:30
فرم درخواست تعمیر