• نشــانــی
    بزرگراه یادگار امام شمال، خروجی ایثارگران شمالی بلوار امامزاده، روبروی خیابان تبرک، پلاک 64
  • ساعت کاری
    همه روزه 9 صبح تا 9 شب
  • ایمیل
    info@tvservic.com

06 جولای

تلویزیون OLED

آیا به دنبال یک تلویزیون جدید هستید؟ تلویزیون OLED می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. در ادامه نمایندگی تعمیرات تلویزیون تی وی سرویس دلایلی را برای خرید تلویزیون OLED ارائه می دهد.

اولین OLED ها نوعی از تلویزیون های با صفحه نمایش عظیم بودند و قیمت های بالایی نیز داشتند. با گذشت زمان اندازه صفحه نمایش این تلویزیون ها کوچک شد، به طوری که اندازه آن ها برای اتاق نشیمن مناسب گشت. این تلویزیون ها که با 4K و HDR سازگاری دارند، اکنون با قیمت های مناسبی عرضه می گردند.

در تلویزیون های OLED تصاویر شفاف دیده می شوند و عمق رنگ ها زیاد است. تلویزیون های OLED بسیار نازک هستند. OLED رزولوشن 4K را 4 برابر Full HD عرضه می کند.

در صورتی که تلویزیون OLED شما دچار مشکل شود، برای تعمیر تلویزیون خود باید به نمایندگان مجاز مراجعه نمایید. تی وی سرویس با بکارگیری افرادی متخصص و داشتن اطلاعات کافی در مورد تلویزیون های OLED ، این اطمینان را می دهد که مشکل دستگاه شما پس از انجام تعمیرات لازم به طور کامل برطرف می شود.

پشت صفحه تلویزیون های OLED یک پنل چراغ های LED وجود دارد که برای خلق تصاویر روشنتر و تاریکتر، خاموش و روشن می شود. در تلویزیون های LED این کار با نور پس زمینه انجام می شود. اما در تلویزیون OLED نور پس زمینه وجود ندارد. این تلویزیون ها قادرند یک منطقه مطلق سفید و یا مطلق سیاه در صفحه نمایش ایجاد نمایند. در یک تلویزیون OLED، اگر یک منطقه از صفحه نمایش سیاه و یا سفید باشد، LED های مربوط به آن ناحیه کاملا خاموش خواهند شد.

تلویزیون های OLED می توانند میلیون ها رنگ ایجاد کنند. دقت رنگ یکی دیگر از ویژگی های مهم است که در تلویزیون های OLED ارائه شده است.

همه موارد فوق باعث می شود که تلویزیون OLED برای تماشای محتوای HDR مناسب باشد.

این تلویزیون های دارای زاویه دید مناسبی هستند و شما می توانید هنگام تماشای تلویزیون در زاویه های مختلف قرار بگیرید و تصاویر را با یک کیفیت مشاهده نمایید.

الجی بزرگترین نامی است که در مورد تلویزیون OLED می آید. این فناوری از سال 2013 پیشگام بوده است. اما سونی و پاناسونیک نیز در حال ساخت تلویزیون های OLED هستند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تلویزیون های OLED می توانید به تعمیرگاه مجاز تلویزیون تی وی سرویس مراجعه کرده و از راهنمایی های متخصصین این مجموعه برخوردار شوید.

تماس با ما
صفحه اینستاگرام
کانال تلگرام ما
از ما بپرسید
09126330209
X
زمان پاسخ گویی 9:30 الی 17:30
فرم درخواست تعمیر