• نشــانــی
    بزرگراه یادگار امام شمال، خروجی ایثارگران شمالی بلوار امامزاده، روبروی خیابان تبرک، پلاک 64
  • ساعت کاری
    همه روزه 9 صبح تا 9 شب
  • ایمیل
    info@tvservic.com

06 جولای

تلویزیون HDR

در گذشته از تلویزیون های Full HD و OLED به عنوان تلویزیون هایی یاد می شد که جزئیات را با کیفیت فوق العلاده ای نمایش می دهند. اما اکنون تلویزیون های HDR ، جای تلویزیون های فول اچ دی و OLED را گرفته است.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون تی وی سرویس در ادامه اطلاعاتی را درباره تلویزیون های HDR در اختیار شما قرار می دهد. با ما همراه باشید:

اگر می خواهید در هنگام تماشای بازی فوتبال احساس کنید که واقعا در استادیوم هستید، تلویزیون HDR را به شما پیشنهاد می کنیم.

HDR چگونه منجر به خلق تصاویر باکیفیت می شوند؟

HDR به معنای واقعی کلمه به شما اجازه می دهد یک میلیارد رنگ مختلف را مشاهده کنید و نرخ کنتراست بالاتری را ارائه می دهد. شما می توانید در حین دیدن تصاویر، رنگ های بیشتر و تصاویری واقعی تر با کنتراست بالاتری را مشاهده نمایید. این سبب می شود که جزئیات سایه ها و درخشش رنگ ها به صورت نمایان نمایش داده شوند. آسمان آبی، زمین فوتبال و نور خورشید، همه ی اینها در HDR بسیار جذاب تر دیده می شوند. در واقع HDR برای تغییر در رنگ و جزئیات در تلویزیون های خانگی ما شکل گرفته است. رنگ هایی که با تلویزیون های HDR مشاهده می شوند، با تلویزیون های دیگر قابل مشاهده نمی باشند. HDR سبب افزایش دقت رنگ ها می گردد و به دلیل روشن تر دیده شدن قسمت های روشن، عمق تصاویر بیشتر می گردد. بنابراین تصاویر طبیعی تر و واقعی تر دیده می شوند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تلویزیون های HDR می توانید به تعمیرگاه مجاز تلویزیون تی وی سرویس مراجعه کرده و از راهنمایی های متخصصین این مجموعه برخوردار شوید.

کیفیت تصاویر تلویزیون ها با رزولوشن آن تعریف می شود. رزولوشن، تعداد پیکسل هایی است که بر روی صفحه نمایش داده می شود. HDR کیفیت این پیکسل ها را بهبود می بخشد، بنابراین شما چهار برابر 4k ، جزئیات را مشاهده خواهید نمود و این سبب مشاهده بهتر جزئیات، کنتراست و رنگ ها می گردد.

در صورتی که تلویزیون HDR شما دچار مشکل شود، برای تعمیر تلویزیون خود باید به نمایندگان مجاز مراجعه نمایید. تی وی سرویس با بکارگیری افرادی متخصص و داشتن اطلاعات کافی در مورد تلویزیون های HDR ، این اطمینان را می دهد که مشکل دستگاه شما پس از انجام تعمیرات لازم به طور کامل برطرف می شود.

تماس با ما
صفحه اینستاگرام
کانال تلگرام ما
از ما بپرسید
09126330209
X
زمان پاسخ گویی 9:30 الی 17:30
فرم درخواست تعمیر