• نشــانــی
    بزرگراه یادگار امام شمال، خروجی ایثارگران شمالی بلوار امامزاده، روبروی خیابان تبرک، پلاک 64
  • ساعت کاری
    همه روزه 9 صبح تا 9 شب
  • ایمیل
    info@tvservic.com

18 ژوئن

خرید لوازم برقی

معمولا برای خرید یک وسیله برقی با افرادی در مورد نوع و برند مشورت می کنیم و از تجربه کسانی که یک وسیله برقی را قبلا داشته اند استفاده می کنیم. گاهی ممکن است که افراد از یک وسیله رضایت داشته باشند و ما را نیز ترقیب به خرید این وسیله با همان برند نمایند البته گاهی هم عکس این اتفاق رخ می دهد و افراد از وسیله ای که خریداری کرده اند رضایت نداشته و به افراد نیز توصیه می کنند که هرگز این وسیله را نخرند.

چه کسی بیشتر با یک وسیله با برند های متفاوت آشنایی بهتری دارد؟!

مطمئنا این به ذهن شما نیز رسیده که یک تعمیر کار و متخصص که بیشتر با وسایل مختلف برقی سروکار دارد آشنایی بیشتری با وسایل پیدا می کند و آمار دقیق تری از تعداد وسایلی که از برند خراب می شوند و یا عمر کوتاه تری دارند در دست دارند.
مثلا اگر از یک متخصص در نمایندگی تعمیرات تلویزیون در مورد خرید یک تلویزیون LED,LCD کمک بگیرید و از او آمار تعمیرات تلویزیون ال سی دی را در یک ماه بپرسید و با آمار تعمیر تلویزیون LED مقایسه کنید بهتر می توانید در مورد نوع تلویزیون و برند آن تصمیم بگیرید و یک خرید خوب را تجربه کنید.
البته این موضوع در مورد همه لوازم برقی ممکن است اتفاق بیفتد و تعمیرکاران هر یک بهتر می دانند که یک وسیله از کدام برند زودتر خراب می شود و یا اگر خراب شود دیگر قابل تعمیر نیست و به قول معروف یکبار مصرف است.
همیشه انتظار داریم که از یک وسیله ای که خریداری می کنیم بیشترین استفاده را به ببریم.
هیچ فردی دوست ندارد که وسیله ای که خریده پس از مدتی کوتاه دچار خرابی شود و نیاز به تعمیر پیدا کند.
مثلا فردی که یک تلویزیون خریداری کرده است دوست دارد که مدتها بدون هیچ دردسر از آن استفاده کند و اصلا فکر نمی کند که نیاز باشد با نمایندگی تعمیرات تلویزیون تماس بگیرد.

تی وی سرویس یک نمایندگی تعمیرات تلویزیون در تهران می باشد که شما می توانید در رابطه با تعمیرات تلویزیون ال سی دی از تجربیات کادر حرفه ای آن استفاده کنید. همچنین در رابطه با تعمیر تلویزیون LED از آنها کمک بگیرید.

تفاوت های LED و LCD

درمورد تلویزیون های LED و LCD این نکته قابل توجه است که در هر دو مدل برای ساخت صفحه نمایش از تکنولوژی کریستال مایع بهره برده اند و نمایشگرهای LED از خیلی لحاظ شبیه به LCD ها هستند.
اما تفاوت آنها در منبع نور پس زمینه می باشد. در تلویزیون های LCD، منبع نور لامپ فلورسنت و در LED دیودهای نورانی (LED) می باشند.
در LED ها دو نوع روش نوردهی وجود دارد که انتشار لبه ای و انتشار کامل گفته می شوند. در انتشار لبه ای، یک سری LED در لبه های بیرونی صفحه نمایش قرار دارند و در زمان نمایش تصویر، نور را بصورت متناوب در سرتاسر صفحه انتشار می دهند. در حالت کامل، LED ها در چند ردیف قرار دارند و نور را به تمام سطح پشتی صفحه انتشار می دهند. در حالت کامل کنترل بیشتری روی روشنایی و تاریکی وجود دارد، زیرا LED ها مستقل از یکدیگر روشن یا خاموش می شوند.
بنابراین نمایشگرهای LED همان LCD ها با سیستم نوردهی جدید می باشند. قابلیت کنترل بیشتر روی اشباع نورو مصرف توان پایین تر دیودهای نوری نسبت به لامپ های فلورسنت باعث توسعه LED ها در چند سال اخیر شده است.

تماس با ما
صفحه اینستاگرام
کانال تلگرام ما
از ما بپرسید
09126330209
X
زمان پاسخ گویی 9:30 الی 17:30
فرم درخواست تعمیر